22 September 2023

Artisti shkodran, Luiz Ejlli, vetëm një ditë më parë sollin këngën e re të quajtur “Amanet”. Ky projekt u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe …

Granit Xhaka

Konferenca për shtyp e Zvicrës në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri”, ku ishin të pranishëm Murat Yakin dhe Granit Xhaka ka kaluar edhe me momente …