23 September 2023

Qeki-Shqiperi

Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë sonte ndeshjen në udhëtim te Kombëtarja e Çekisë në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2024”. Kuqezinjtë përballen sot me …

Darwin Nunez

Darwin Nunez ka zbuluar se ai vendosi të largohet nga përdorimi i mediave sociale për shkak të ndikimit të keq që ato kishin në lojën …

Villarreali dhe Barca

Edicioni 2023-24 i La Ligas është rikthyer në aksion me një tjetër raund ndeshjesh këtë fundjavë, teksa Villarreali ndeshet me skuadrën e Barcelonës në Estadio …

Arsenali dhe Fulhami

Nënkampionët e sezonit të kaluar në Premier League, Arsenali, kanë mposhtur Nottingham Forestin 2-1 dhe Crystal Palace 1-0 në dy ndeshjet e tyre të para …