23 September 2023

Liverpooli dhe Bournemouthi

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Liverpoolit dhe Bournemouthit, e vlefshme për javën e dytë në Premierligë. Liverpool do të përballet sot me Bournemouth …

Werderi dhe Bayerni

Dy nga klubet më të famshme në historinë e Bundesligës takohen për hapjen e sezonit 2023/24 ndërsa Werder Bremen mirëpret Bayern Munich në Weserstadion sonte …

Linkolni dhe Ballkani

Ballkani ka bërë të gjitha përgatitjet për ndeshjen kthyese ndaj Lincoln Red Imps dhe trajneri Ilir Daja ka idetë e qarta mbi formacionin për këtë …

Fituesit e Ligës së Kampionëve takohen me fituesit e Europa League ndërsa Manchester City përballet me Sevillan në ndeshjen vjetore të Superkupës së UEFA-s. Këtë …